dzisiaj: sobota 26 maja 2018
Ubranko dla psa Ubranka dla Psów Rss Submit
Ubranko dla psa
Sie
30
Ostatnia aktualizacja: Czwartek, 30 sierpień 2012 drukuj wyślij

Jak uszyć ubranko dla psa

Jak uszyć ubranko dla psa

Miłośników krawiectwa zapraszamy na łamy naszego bloga gdzie mogą się Państwo dowiedzieć jak bez większych nakładów finansowych możecie uszyć ubranko dla swojego psa.

W dniu dzisiejszym pokarzemy Wam jak w prosty sposób możemy uszyć psu ciepłą derkę. Do jej stworzenia potrzebujemy kawałek dość grubego polaru który posłuży nam jako nakładka na plecy zwierzaka oraz szpulkę mocnych nici oraz overlock lub zwykła maszynę szwalniczą.
Pierwszą czynnością jaką musimy wykonać jest dobre wymierzenie naszego psa. PO zdjęciu wielkości naszego pupila tworzymy formę na gazecie, parokrotnie przymierzając ją na piesku aby w każdym miejscu było właściwie podcięte. Pamiętajmy o tym aby zrobić niewielki zapas na polarze który musimy potem delikatnie podwinąć pod spód ubranka. Mając już gotową formę przykładamy ją da polar i wycinamy zgodnie z jego obrysem na gazecie. Następną czynnością jest doszycie specjalnych uchwytów które przyszywamy pod szyją oraz brzuchem psa. Mocowanie biegnące wzdłuż szyi psa doszywamy na stałe, jednak to pod brzuchem musi być zakończone rzepem aby dobrze dopasować ubranko do budowy anatomicznej psa.
Z pewnością uszycie ubranka dla psa sprawi Wam wiele frajdy a i wasz pupil serdecznie Wam za to podziękuje wesoło merdając ogonem podczas spaceru w zimie. 

Oceń artykuł
67%
33%
Ocen: 27